Tatillimani.com' da Mil Puan Dönemi Başlıyor

Tatillimani.com' dan yepyeni bir uygulama, "Tatillimani Mil Puan" sizlerle. Tatillimani.com' dan üye olup alacağınız tüm feribot biletlerinde koşulsuz şartsız mil puan kazanma dönemi başlıyor. 


Tek yapmanız gereken feribot bileti alırken "üye olup" veya üyeliğiniz var ise "üye girişi yaparak" bilet satın almak. Aldığınız biletler hesabınıza mil puan olarak hesaplanıp, bir sonraki bilet satın alma işlemlerinizde koşulsuz şartsız ve belirli bir limit olmadan istediğiniz miktarda mil puanınızı tüm feribot bileti alımlarında kullanabileceksiniz. 

Tatillimani.com' dan alacağınız Kuşadası-Samos feribot biletlerinde toplam yetişkin bilet tutarının (liman vergileri hariç) % 5' i, geriye kalan tüm feribot biletlerinde toplam yetişkin bilet tutarının (liman vergileri hariç) % 3' ü hesabınıza mil puan olarak tanımlanacaktır. 

Tatillimani Mil Puan kapsamında puan kazanmak için üye hesap sahibi müşterinin de satın alınan seferlerde seyahat edenler arasında olması gerekmektedir. Üye hesap sahibi müşterinin seyahat edenler arasında olmaması durumunda mil puan kazanımı olmayacaktır. Tatillimanı Mil Puan kazanımında Mil Puan hesaplanırken tüm yetişkin sayısının toplam bilet tutarının (liman vergileri hariç) belirtilen yüzdeleri Mil Puan olarak hesaba tanımlanır. Çocuk ve bebek yolcular için Mil Puan kazanımı sağlanamamaktadır. 

Tatillimani Mil Puan kapsamında kazanılan Mil Puan' ların bulunulan yıldan 2 yıl sonraki yılın bitiminde kullanılmayan kısmı otomatik olarak sıfırlanacaktır. ( Örnek: 15 Temmuz 2016' da kazanılan Mil Puanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2018' dir.) 

Tatillimani.com Mil Puan kampanyası hakkındaki bu kural ve koşulları herhangi bir zamanda bildirim veya yükümlülük altına girmeden değiştirme hakkını saklı tutar.